INSTAGRAM HİZMETLERİ

Instagram hizmetlerimizi incelemek için tıklayınız.

FACEBOOK HİZMETLERİ

Facebook hizmetlerimizi incelemek için tıklayınız.

TWİTTER HİZMETLERİ

Twitter hizmetlerimizi incelemek için tıklayınız.

YOUTUBE HİZMETLERİ

Youtube hizmetlerimizi incelemek için tıklayınız.

NEDEN BİZ ?

Güvenli Sipariş

256 Bit SSL ödeme altyapımız ile size her zaman en güvenilir altyapıyı sunmaktan gurur duyuyoruz. Elden ödeme, Kredi Kartı Taksit imkanı ve Havale/EFT ile ödeme mümkün.

Hızlı Teslimat

Ödeme sonrasında siparişiniz otomatik olarak oluşturulur. Dakikalar içerisinde teslim edilerek satış sonrası desteğe hazır hale getirilir.

Müşteri Memnuniyeti

Satış öncesi ve sonrası 24/7 destekli işlemlerimizle siz değerli müşterilerimize en iyi ve en hızlı hizmeti sunmak için gece gündüz çalışıyoruz.

Gizlilik

Gizlilik Sözleşmemiz gereği bilgileriniz asla üçüncü kişilerle paylaşılamaz veya sızdırılamaz. Vermiş olduğunuz her sipariş üst düzey güvenlik önlemleri altında gerçekleştirilir ve bilgilerinizin paylaşılma şansı yoktur.

POPÜLER PAKETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

EOS Sosyal Medya Ajansı

Sosyal Medya

Sosyal Medya profillerinizin dopingleri,yönetimi ve gelişimi açısından faydalı işlemleri ‘Kazan-Kazan’ ilişkisi içerisinde yürütüyoruz. Siz kendi işleriniz ile ilgilenirken profilleriniz büyümeye devam ediyor.

EOS Sosyal Medya Ajansı

Web Tasarım

İhtiyacınıza yönelik, sizin için ve size uygun Web sayfasını siz arkanıza yaslanırken tamamlayıp en kısa sürede teslimini gerçekleştiriyoruz.

EOS Sosyal Medya Ajansı

Dijital Reklam

Profillerinizin gelişimi, etki alanı ve Dijital Platformlardaki reklam çıkışlarını sizin yerinize tamamlıyor ve sürekli olarak kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

EOS Sosyal Medya Ajansı

E-Ticaret Desteği

Firmanızın sosyal medya üzerindeki konumundan memnun değil misiniz? Veya satışlarınız artık istediğiniz rakamlara ulaşmıyor mu? Kombo paketlerimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetinde.

Hızlı Teslimat ve Güvenilirlik

Satışını yaptığımız tüm sosyal medya ürünleri için, 7 gün 24 saat, tatil günleri de dahil olmak üzere satış öncesi ve sonrasında sorularınızı en uygun biçimde cevaplandırıyoruz. Satış öncesinde sizleri bilgilendiriyor, satış sonrasında ise memnuniyetinizi daimi kılmak için çaba sarf ediyoruz. Bize her daim sorularınızı yöneltmekten ve destek almaktan çekinmeyin. Sorularınızı hem iletişim kısmından, hem de sağ alt köşedeki hızlı talep kısmından iletebilirsiniz.

Sizde hizmetlerimizden faydalanmak için hemen tıklayın...

0

Takipçi Ulaştırıldı

0

Beğeni Ulaştırıldı

0

Destek Talebi Yanıtlandı

0

Mutlu Müşteri

MÜŞTERİ YORUMLARI

BLOG

Tümünü Gör