Kurumsal

Biz Kimiz ?

Nisan 2012'den beri Istanbul Nişantaşı'nda Reklam ve Cast Ajansı olarak siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. 2014 yılında bünyemize eklediğimiz Sosyal Medya ve Dijital Reklam hizmetlerimiz ile modern çağın gereği olan ‘Şirket-Internet’ bağını profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Çalıştığımız onlarca firma, yüzlerce referans müşterimiz ile gerek güvenli sosyal medya desteği alabilmeniz, gerekse markanızı istediğiniz doğrultuda tanıtabilmeniz için yanınızdayız. Haftanın 7 günü 24 saat iletişim kurabileceğiniz uzman kadromuz ve 'Harcatan değil kazandıran' desteklerimiz ile EOS Medya parmaklarınızın ucunda.

İsteğe bağlı olarak fatura kesilip aynı gün adresinize ücretsiz kargolandırıyoruz.
Kredi kartı ve Havale/EFT ek olarak ofisimizde elden ödeme seçeneğide mevcuttur. Detaylı bilgi için tıklayın.

EOS Sosyal Medya Ajansı

Neden Biz ?

Güvenli Sipariş

İnternet ortamının tartışılmaz en önemli konusu güvenlik. EOS Medya olarak her siparişinizde sizlere en güvenli altyapıyı sunmaktan gurur duyuyoruz. Ödemeleriniz,256 Bit SSL koruması ve güvenli ödeme altyapımızla tamamen sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. TP, kart ile alışverişiniz esnasında, asla kart bilgilerinizi saklayamaz veya paylaşamaz. Türkiye’nin en güvenilir online ödeme altyapı sağlayıcısı Shopier.com aracılığı ile ödemeniz 3D Secure korumasıyla veya anlaşmalı bankalardan herhangi biri üzerinden Havale veya EFT yolu ile alınıp, hızlıca onaylanmaktadır.


Hızlı Teslimat

Ödemeniz sonrasında, siparişiniz anlık olarak oluşturulur. Siparişleriniz 7/24 otomatik olarak işlenir ve hızlıca teslim edilir. Tüm siparişleri ortalama 0-60 dakika içinde tamamlamaya özen gösteririz. Siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya problemde yine 7/24 destek hattımız sizlere hızlıca yardımcı olmaktadır. Siparişinizin takibini sizlere gönderilen mesaj detaylarından da yapabilirsiniz.

En önemlisi ‘Müşterilerimiz kazandıkça bizde kazanırız’ mantelitesiyle yolumuza devam ediyor; ‘Kazan-Kazan’ ilişkisi ile gelir geçer değil sürekli sabit hizmet amaçlıyoruz.


Müşteri Memnuniyeti

Sadece satış öncesi değil satış sonrası da gerekli desteği veren, olası sorunlara destek vermekten vazgeçmeyen bir anlayışla işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. WhatsApp, Mail, SMS, Telefon(Mesai saatleri içinde) ile istediğiniz zaman profilinize özgü çözümler üretip hizmetinize sunuyoruz. Gerçekleşmeyecek hiçbiri işlem için onay oluşturmuyor, müşteriyi zor duruma sokup günlerce, aylarca beklemesini engelliyoruz.


Gizlilik

Gizlilik Sözleşmemiz gereği bilgileriniz asla üçüncü kişilerle paylaşılamaz veya sızdırılamaz. Takipcinoktam.com üzerinden vermiş olduğunuz her sipariş üst düzey güvenlik önlemleri altında gerçekleştirilir ve bilgilerinizin paylaşılma şansı yoktur. Bu konuda gösterdiğimiz hassasiyetten emin olabilir, güvenle siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda müşteriyi düşünüyor ve her türlü sorun için hukuki yolları açık bırakarak haklarımızı saklı tutmuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

EOS Sosyal Medya Ajansı

INSTAGRAM HİZMETLERİ

Instagram hizmetlerimizi incelemek için tıklayınız.

EOS Sosyal Medya Ajansı

FACEBOOK HİZMETLERİ

Facebook hizmetlerimizi incelemek için tıklayınız.

EOS Sosyal Medya Ajansı

TWİTTER HİZMETLERİ

Twitter hizmetlerimizi incelemek için tıklayınız.

EOS Sosyal Medya Ajansı

YOUTUBE HİZMETLERİ

Youtube hizmetlerimizi incelemek için tıklayınız.

EOS Sosyal Medya Ajansı

Sosyal Medya

Sosyal Medya profillerinizin dopingleri,yönetimi ve gelişimi açısından faydalı işlemleri ‘Kazan-Kazan’ ilişkisi içerisinde yürütüyoruz. Siz kendi işleriniz ile ilgilenirken profilleriniz büyümeye devam ediyor.

EOS Sosyal Medya Ajansı

Web Tasarım

İhtiyacınıza yönelik, sizin için ve size uygun Web sayfasını siz arkanıza yaslanırken tamamlayıp en kısa sürede teslimini gerçekleştiriyoruz.

EOS Sosyal Medya Ajansı

Dijital Reklam

Profillerinizin gelişimi, etki alanı ve Dijital Platformlardaki reklam çıkışlarını sizin yerinize tamamlıyor ve sürekli olarak kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

EOS Sosyal Medya Ajansı

E-Ticaret Desteği

Firmanızın sosyal medya üzerindeki konumundan memnun değil misiniz? Veya satışlarınız artık istediğiniz rakamlara ulaşmıyor mu? Kombo paketlerimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetinde.